TANITIM

HOÅžGELDÄ°NÄ°Z…

  DENEYÄ°M, VÄ°ZYON VE YENÄ°LÄ°KÇÄ°LÄ°K

 

Gıda Makinaları sektöründe geçirdiÄŸimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiÄŸimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz deÄŸerli müÅŸterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 deÄŸiÅŸik modeldeki makineleri kullanan, deÄŸerli ATS müÅŸterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik.

Bugüne kadar Almanya, Amerika, Angola, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Cezayir, Çad, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Kongo, BirleÅŸik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Etiyopya, Fas, Filistin, Fransa, Güney Afrika, Gürcistan, Hindistan, Ä°ngiltere, Irak, Ä°ran, Ä°srail, Kamerun, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Libya, Lübnan, Malezya, Mali, Martinik, Mısır, Moritus, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Senegal, Sudan, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Uganda, Ürdün, Yemen ve Yeni Zelanda’da birçok müÅŸteriye hizmet verdik.

Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok iÅŸletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, iÅŸini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiÄŸimiz makineler sayesinde; müÅŸterilerimize iyi bir baÅŸlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz.

Ürünlerimizde, iyileÅŸtirme ve geliÅŸtirme faaliyetlerine durmaksızın devam ediyoruz. Bunu yaparken de, müÅŸterilerimizden aldığımız geri dönüÅŸleri, market taleplerini ve son teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Asıl amacımız ise; müÅŸteri beklentilerine uygun makineler üreterek, vazgeçilmez olarak nitelendirilebilecek bir ürün yelpazesine sahip olmaktır.

Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniÅŸ ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müÅŸterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.