TANITIM

HOŞGELDİNİZ…

  DENEYİM, VİZYON VE YENİLİKÇİLİK

 

Gıda Makinaları sektöründe geçirdiğimiz 13 yıllık süre içerisinde edindiğimiz bilgi birikimi ve deneyimi, ürün portföyümüzde bulunan makineler ile siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunuyoruz.

Fırın ve Pasta makinaları sektöründe , ürün yelpazemizde bulunan 30 değişik modeldeki makineleri kullanan, değerli ATS müşterileri sayesinde, sektörün en iyi ve en güvenilir firmalarından biri haline geldik.

Bugüne kadar Almanya, Amerika, Angola, Avustralya, Azerbaycan, Belçika, Beyaz Rusya, Bulgaristan, Cezayir, Çad, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Kongo, Birleşik Arap Emirlikleri, Ermenistan, Etiyopya, Fas, Filistin, Fransa, Güney Afrika, Gürcistan, Hindistan, İngiltere, Irak, İran, İsrail, Kamerun, Kazakistan, Kenya, Kırgızistan, Libya, Lübnan, Malezya, Mali, Martinik, Mısır, Moritus, Özbekistan, Polonya, Romanya, Rusya, Senegal, Sudan, Suudi Arabistan, Tanzanya, Tunus, Türkmenistan, Uganda, Ürdün, Yemen ve Yeni Zelanda’da birçok müşteriye hizmet verdik.

Firma olarak küçük, orta ve büyük kapasiteye sahip birçok işletme için çözümler sunmaktayız. Uzun yılların tecrübesi, en son yenilikleri içeren teknolojik altyapımız, işini iyi yapan insan kaynağımız ve en iyi hammaddeleri kullanarak ürettiğimiz makineler sayesinde; müşterilerimize iyi bir başlangıcı, verimli ve uzun ömürlü makinelerle, sürekli iyi kalitedeki ürün çıktısını garanti ediyoruz.

Ürünlerimizde, iyileştirme ve geliştirme faaliyetlerine durmaksızın devam ediyoruz. Bunu yaparken de, müşterilerimizden aldığımız geri dönüşleri, market taleplerini ve son teknolojik yenilikleri takip ediyoruz. Asıl amacımız ise; müşteri beklentilerine uygun makineler üreterek, vazgeçilmez olarak nitelendirilebilecek bir ürün yelpazesine sahip olmaktır.

Bu vesile ile web sitemizde bulunan geniş ürün yelpazemize bakmanızı rica ediyor ve sizleri de mutlu ATS müşterileri arasında görmeyi ümit ediyoruz.